Upravit stránku
Získat krásný úsměv nikdy nebylo snazší. Rovnátka Invisalign jsou téměř neviditelná, snímatelná a velmi pohodlná. Objednejte se na první konzultaci.

Snadná cesta ke krásnému úsměvu - nyní s AKČNÍ CENOU

Rovnátka Invisalign představují revoluci v ortodoncii. Umožňují totiž velmi diskrétní rovnání zubů. Nemusíte se omezovat v jídle a ani dentální hygiena není nijak složitá jako například s fixními rovnátky. Co je největší výhodou rovnátek Invisalign? Jsou nenápadné a můžete je sundat až na dvě hodiny denně! Přidejte se ke třem milionům pacientů z celého světa, kteří mají díky rovnátkům Invisalign nádherný úsměv.

Jak fungují rovnátka Invisalign

Rovnátka jsou vyrobená ze zdravotnického termoplastického materiálu, který byl vyvinut přímo pro systém Invisalign. Provedeme vám otisk zubů, podle kterého se následně vyrobí celá sada fóliových rovnátek neboli Alignerů. Každé dva týdny si nasadíte nová rovnátka, podle nichž se vám postupně rovnají zuby. Tak dosáhnete dokonale rovného úsměvu.

Výhody systému Invisalign

  • Zubní hygiena je stejná jako před zahájením léčby. Před čištěním zubů si jednoduše rovnátka sundáte a je to. Ani v jídle nejste omezováni jako při nošení fixních rovnátek.
  • Na kontrolu chodíte většinou jednou za tři měsíce. Nestrávíte tolik času kontrolami u ortodontisty.
  • Vyhnete se náhlým a nepříjemným situacím, kdy musíte hned vyhledat specialistu (například spadlý zámek, uvolněný drátek apod.). Na cestách vám tak nic nehrozí.
Rovnátka Invi

Jak probíhá léčba

Na první konzultaci zjistíme, zda mohou Alignery Invisalign pomoci ke krásnému úsměvu i vám. Rovnátka si poradí se širokou škálou problémů, jako jsou například stěsnané zuby, široké mezery mezi zuby, zkřížený nebo hluboký skus. Bohužel s nimi ale nelze léčit všechny typy vad, zejména pak ty těžké.

V případě, že pro vás Invisalign budou vhodné, sestavíme virtuální 3D léčebný plán. Na něm uvidíte, jak budou vaše zuby vypadat po ukončení léčby. Každé 2 týdny si rovnátka na míru vyměníte za nová. Zuby se tak budou postupně srovnávat do naplánované polohy. Doba celkové léčby se liší u různých pacientů, ale lze ji srovnávat s léčbou klasickými kovovými rovnátky.


Podívejte se na video o Invisalign a příběhy spokojených pacientů:

Připojte se ke spokojeným pacientům Invisalign
Neviditelná rovnátka Invisalign

Cena fóliových rovnátek

Uvedené ceny ortodontické léčby jsou ALL INCLUSIVE. Obsahují tedy naprosto všechny náklady od plánování přes zahájení léčby rovnátky, pravidelné kontroly, frekventované dentální hygieny (doporučeno) až do ukončení léčby s navázáním na aplikaci retenčních aparátů po sejmutí fixních rovnátek a kontroly s nimi. Samozřejmostí je u nás vysoký standard služeb.

Model rovnátekRozsah léčbyPůvodní cena léčbyAkční cena

Invisalign i7

Luxusní neviditelná rovnátka  Invisalign vytvořena pacientovi na
míru vhodná pro léčbu lehčích vad skusu pro dorost
a dospělé

1 čelist34 000 Kč29 000 Kč
 Obě čelisti45 000 Kč38 000 Kč
Invisalign Lite
Luxusní neviditelná rovnátka  Invisalign vytvořena pacientovi na
míru vhodná pro léčbu lehčích vad skusu pro dorost
a dospělé
1 čelist

54 200 Kč

48 000 Kč
 Obě čelisti64 900 Kč62 000 Kč
Invisalign FULL nebo TEEN
Luxusní neviditelná rovnátka  Invisalign vytvořena pacientovi na
míru vhodná pro léčbu středně těžkých vad skusu pro dorost
a dospělé
Obě čelisti106 900 Kč
 

85 000 Kč