Upravit stránku

Perfect Smile® – s krásným úsměvem jde všechno lépe!

Jsme Perfect Smile®  a je naším posláním vytvářet krásné a zdravé úsměvy prostřednictvím profesionální ortodontické léčby, dentální hygieny a bělení zubů. Snažíme se našim klientům vždy nabízet nadstandardní služby s přidanou hodnotou a naším prvořadým cílem je především spokojenost pacientů a jejich úspěšně zakončená léčba.

Ortodoncie Perfect Smile® Praha poskytuje klientům veškeré služby v příjemném prostředí a soukromí oddělených ordinací nově vybudované kliniky v samém centru Prahy. Jsme tu rovněž pro zahraniční klienty. Celý náš tým se bez problémů domluví anglicky a německy, o ruské klienty se stará specializovaná manažerka.

7 krát proč Perfect Smile® 

  • Individuální přístup
Věříme, že individuální péče je hnací silou dobré spolupráce. Ke každému klientovi přistupujeme jako k jedinečné osobnosti, stejně tak i k jeho léčbě.
  • 100% diskrétnost
Respektování soukromí a přání našich klientů je pro nás prioritou číslo jedna, kterou dodržuje celý tým Perfect Smile® . Vaše návštěvy se vždy odehrávají za zdmi samostatné ordinace a jiného pacienta tedy během ošetření a komunikace s personálem nepotkáte.

  • ​Komfortní prostředí
Nečekejte šedivé ordinace a nepořádek. Těšte se na příjemné prostředí soukromé kliniky v centru Prahy, kde se budete cítit jako doma.
  • Lidskost a respekt

Nespěcháme a nehrajeme si na bohy. Vždy máte dostatek času se na cokoliv zeptat a také právo na vstřícnou a upřímnou odpověď.


  • Špičkové technologie
K léčbě využíváme výhradně ty nejmodernější a nejúčinnější metody současnosti, produkty nakupujeme u certifikovaných a ověřených výrobců.
  • Luxusní řešení
Pro náročné pacienty mámev nabídce
luxusní ortodontické aparáty,
které vždy vyrábíme na míru.

Jakou cestou za krásným úsměvem se vydáte?

Co znamená ortodoncie?

Ortodoncie je specializovaný stomatologický obor, který se zabývá příčinami, možnostmi prevence a léčbou nejrůznějších ortodontických vad.Ortodontické vady (odborně anomálie) jsou podle stupně závažnosti definovány jako nesprávné postavení jednotlivých zubů, skupin zubů nebo čelistních kostí. Ortodontická léčba má za úkol tyto stavy upravit tak, aby bylo dosaženo vyváženého estetického a funkčního výsledku.

Ve většině případů je k ortodontické léčbě využíváno snímatelných či fixních rovnátek a jejich efekt je naprosto dostačující. Pouze závažné stavy je nutné řešit ve spolupráci s čelistní chirurgií. Ortodoncie je výjimečným oborem zejména díky tomu, že primárně pracuje s tkáněmi, které příroda stvořila, jako jsou zuby, jejich kořeny, dáseň a čelistní kosti. Krásu úsměvu a obličeje tedy dokáže zlepšit bez nutnosti implantovat do těla jakékoliv cizí materiály na rozdíl od jiných stomatologických oborů, jako například protetika či implantologie.

Ortodoncie má také velký význam z hlediska prevence zubního kazu, onemocnění dásní, funkčních poruch příjmu potravy (ukusování, žvýkání, polykání), poruch dýchání, řeči a výslovnosti.

Prohlédněte si prostory kliniky Perfect Smile®